StronGrips Plus Trio Crossfit, Ağırlık ve Barfiks Eldiveni
StronGrips Plus Trio Crossfit, Ağırlık ve Barfiks Eldiveni
StronGrips Plus Trio Crossfit, Ağırlık ve Barfiks Eldiveni
StronGrips Plus Trio Crossfit, Ağırlık ve Barfiks Eldiveni

StronGrips Plus Trio Crossfit, Ağırlık ve Barfiks Eldiveni

Fiyat : ₺559,00(KDV Dahil)

Sıkı Tutun! 

:

 

* Üç parmak girişi bulunan model

* Dış katmanındakidaki “Elmas” deseni ile tüm yüzeylerde maksimum tutuş

* 2.30 mm kalınlığı ile maksimum koruma ve uzun ömür

* Özel sentetik yüzeyi sayesinde magnezyum tozu kullanmadan bile üstün tutuş özelliği

* Özel malzeme ve katmanı sayesinde ekstra dayanıklılık

* Bilek kısmında destek

* Tamamen yarışmacı atletlerin ihtiyaçlarına yönelik 

* Ergonomik ve özgün tasarımı sayesinde maksimum konfor

* Çift olarak satılır

 

 

ÖNEMLİ HATIRLATMA: 

 

* Zaman içerisinde kullanım sıklığına ve barı tutuş tarzınıza bağlı olarak elciğin dış yüzeyinde aşınmalar olabilir. Bu durum herhangi bir şekilde kullanım performansını olumsuz etkilemeyecektir.

* Elciklerinize zaman tanıyın. Üretildikleri özel materyalden ötürü elcikleriniz kullandıkça daha konforlu olacaktır. Elleriniz zamanla alışacak ve bara daha sıkı bir tutuş sağlayacaktır.

* Beden değişimi veya farklı bir sebepten ötürü iade/değişim talebinde bulunmanız halinde elciğiniz kullanılmamış ve chalk (magnezyum tozu) kullanmamış olmanıza özen gösteriniz. Kullanılmış ve/veya üzerine magnezyum tozu sürülerek denenmiş ürünler iade/değişim  kapsamına alınmamaktadır.  

 

 

BAKIM: Plus modellerimizin uzun ömürlü kullanımı için antreman sonrasında bir fırça yardımı ile temizlemenizi ve havalandırmanızı öneririz.

 

 

KULLANIM TALİMATI: 

 

* Elciklerin maksimum koruma sağlaması için ellerinizin antrenmanlar sırasında olabildiğince kuru kalmasını sağlayınız. Bunun için magnezyum tozu kullanmanızı tavsiye ederiz. Magnezyum tozunu elcikle avuç içiniz arasına sürmeniz ellerinizin kuru kalmasına yardımcı olacaktır.

* Elciklerinizi her antrenman sonrasında bir fırça yardımı ile temizlemenizi öneririz. Bunu yapmanız; antrenman esnasında kullanmış olduğunuz magnezyum tozunun derinin gözenekleri arasından temizlenmesini sağlayacaktır.

 

 

ÖLÇÜ: 

 

* Eğer elciklerinizin sıkı bir kavrama sağlamasını istiyorsanız ve sadece avuç içinizi sarmasını istiyorsanız aşağıdaki tabloda seçenek 1 altında yer alan ölçüleri tercih edebilirsiniz.
* Eğer elciklerinizin avuç içinize ilave olarak parmaklarınızı da korumasını istiyorsanız seçenek 2 altında yer alan ölçüleri tercih edebilirsiniz. Bu seçenekte elcikleriniz katlanıyor olacaktır.

* Ölçünüzün aşağıda belirtilen bedenler arasında kalması durumunda bir büyük ölçüyü tercih etmenizi tavsiye ederiz.

 

 

*Elcikleriniz kullanımınıza göre ellerinizin şeklini alacaktır. 
** Elciklere herhangi bir zarar vermediğiniz, kullanmadığınız ve magnezyum tozu sürmediğiniz takdirde 14 gün içerisinde iade edip doğru bedenle değişim sağlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

StronGrips Plus Trio Crossfit, Ağırlık ve Barfiks Eldiveni