RockBand Flex
RockBand Flex
RockBand Flex Heavy (Sert)
RockBand Flex
RockBand Flex
RockBand Flex Heavy (Sert)
RockBand Flex
RockBand Flex

RockBand Flex

Fiyat : ₺597,00(KDV Dahil)

Hareket, Esneklik ve Güç Tek Bantta!  

:

 

Lateks ve kauçuk bantları unutun! RockBand Flex; rehabilitasyon, esneme ve mobilite sorunlarınızı çözecek tek çözüm. RockBand Flex’in özel olarak yerleştirilmiş halkaları ile hareket açıklığını kademeli olarak arttır, kaslarını esnet ve eklem hareketliliğini yükselt. * 3 farklı direnç seviyesine sahip - Hafif, Orta ve Sert * 15cm genişliğinde her iki yarısına eşit olarak dağıtılmış halkalardan oluşur * Lateks içermez * Patentli pamuk/naylon karışımı daha "beden dostu" - cilde ya da tüylere yapışmaz * Son derece dayanıklı - lateks gibi kolayca kopmaz ya da yırtılmaz * Özel sayıda direnç halkaları tek bir bantda birçk direnç seviyesi sunar * Makinede yıkanabilir

 

Hafif (Light): Rahabilitasyon egzersizleri ve esneme için ideal. Özelliğkle rehabilitasyona yeni başlamışlar, çocuklar veya yaşlılar için.

 

Orta (Medium): Çok hafif de çok sert de değil; çoğu insan için tam da doğru olan seviyede! Yoga, rehabilitasyon, esneme ve daha birçok amaç için kullan.

 

 

Sert (Heavy): rezistans antrenmanları ve esneme için ideal.

 

Ebatlar:

 

  • Hafif (Light):- (5.4 - 8.1 kg)
  • Orta (Medium): - (8.1 - 9.9 kg)
  • Sert (Heavy) - (9.9-12.7 kg)

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi hizmet sunabilmek adına çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgiye Gizlilik ve Güvenlik Politikası sayfamızdan erişebilirsiniz.

RockBand Flex